Állásajánlat megjelenítése

  Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó partnerünk számára, bővülés céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termelésvezető
(Ref.: 4584)

Az új munkatárs feladatai:

  • A vevőkiszolgálás biztosítása a vevő által előírt minőségi és mennyiségi követelmények figyelembe vételével;
  • A termelési terület szakmai és fegyelmi irányítása;
  • A műszakvezetők támogatása a műszakvezetői feladatok végrehajtásában;
  • A munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása a termelési területen;
  • A termelési folyamatok optimalizálása, új termékek bevezetésének támogatása a társosztályokkal együttműködésben;
  • A felettesével közösen kitűzött éves célok elérése;
  • A Grupo Antolin működési elvek bevezetése és alkalmazása a termelési területen;
  • Vezetői feladatok, a beosztottak munkaköri leírásának elkészítése valamint a munkatársi beszélgetések lefolytatása;
  • Az éves képzési tervük előállítása, közvetlen beosztottak munkaidő-nyilvántartásának kezelése;
  • Projektek támogatása;
  • A területen keletkező dokumentációk archiválása;
  • A Corporate előírások betartása és betarttatása (eljárások, irányelvek).

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Hasonló vezetői munkakörben, autóipari környezetben szerzett min. 5 éves tapasztalat;
  • Lean ismeretek;
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Jelentkezek az állásra a cv@hireone.hu email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Műveletek

Partnereink Galéria Menü HIRE-ONE - minden jog fenntartva! Az oldal 76.534986496 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég