Állásajánlat megjelenítése

 Legyünk együtt sikeresek!

Külföldi tulajdonban lévő, zöld mezős beruházással bővítő gyár részére keressük az első minőségbiztosítási mérnököt!  Jelentkezz, ha érdekel ez a pozíció:

Minőségügyi folyamatmérnök / zöld mezős beruházás!!
(Ref.: 4579)

Az új munkatárs feladatai:

  • Új quality folyamatok kialakításában részvétel, a szükséges dokumentációk elkészítése;
  • FMEA folyamatok kialakításában részvétel;
  • APQP folyamat támogatása, koordinálása;
  • Termék rajzok és belső előírások és szabványok ellenőrzése;
  • Mérőeszközök kiválasztása, megrendelése az új gyárba;
  • Bejövő áru ellenőrök munkájának támogatása;
  • Vevői kapcsolattartás, későbbi reklamációk kezelése;
  • Termék nyomonkövetési rendszer fejlesztése;
  • Új formanyomtatványok, munkautasítások és folyamatok kidolgozása, később módosítása.

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • Mérnöki diploma
  • Autóipari tapasztalat, min. 3 év (5 év nagy előny)
  • PFMEA ismeret
  • APQP ismeret
  • Aktív angol, középfokon (ha dokumentációk érkeznek v. a vevőnek írni kell valamit, akkor ez menjen), nem szükséges tárgyalási szint

Előnyt jelent:

  • AutoCAD ismeret

Amit Partnerünk kínál:

  • A csomag: motiváló, valóban a piacnak megfelelő, a tudást anyagilag is értékelő, egyéb juttatások is vannak náluk (pl. sportolási lehetőség)
  • A vállalat: stabil, világszínvonalú technológia és termék, modern vállalatirányítási rendszer, tréningekre van lehetőség
  • A kollégák/vezetők: korrektek, elkötelezettek, a vezetők fejlesztik a kollégákat, összetartanak

Munkavégzés helye:

  • Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezek az állásra a cv@hireone.hu email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Műveletek

Partnereink Galéria Menü HIRE-ONE - minden jog fenntartva! Az oldal 81.5138816833 ms alatt készült el. Felhasználó: vendég